Otokoç 2. El

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

Küresel Yol Arkadaşım,

Otokoç Otomotiv olarak amacımız yenilikçi ve küresel ulaşım çözümleri sunan yol arkadaşınız olmak.

Otokoç Otomotiv'de doğru kişinin doğru işe yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş ve çok yönlü değerlendirme aşamalarını kapsayan bir işe alım süreci uyguluyoruz. Bu değerlendirmeler, işe alımı yapılacak role bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Yaptığımız mülakatları da çeşitli envanter, sınav ve değerlendirme merkezi uygulamalarıyla destekliyoruz. Otokoç Otomotiv’in işe alım süreçlerindeki bu uygulamaları, şirketimizin vizyonuyla da paralel olarak dijital platform ve araçlar üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Otokoç Otomotiv'de gelişimin ve öğrenmenin bir sınırı olmadığına inanıyoruz.

Çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini desteklemek için şirket içi ve küresel kaynakları etkin bir şekilde kullanıyor, birçok sınıf içi ve online eğitim fırsatı sunuyoruz. Şirket vizyonumuz ve stratejilerimize bağlı olarak çalışanlarımızı işe girişten itibaren oryantasyon/e-oryantasyon programlarına dahil ediyor, şirketimizde göstermiş olduğu performansları üzerinden de Gelişim Kampı, Liderlik Gelişim Programı, yabancı dil eğitimleri ve e-öğrenme programları gibi birçok gelişim programına dahil ediyoruz.

Otokoç Otomotiv'de Kariyer

Otokoç Otomotiv olarak Türkiye ve dünyanın birçok yerinde hizmet veriyoruz. Türkiye'de 2.000'in üzerinde, dünyanın farklı lokasyonları ile birlikte toplamda 3.000'e yakın çalışanı olan ve her geçen gün daha da büyüyen yapımızda bizim yol arkadaşımız olmak ister misiniz?

STAJYER
YENİ MEZUN
PROFESYONEL


 

Kariyer.net, LinkedIn ve Otokoç Otomotiv Kariyer sayfamızdan başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvuru için tıklayın.

Her pozisyon için farklı seçim kriterleri bulunmaktadır. İlan portallerimizden size uygun pozisyon içeriklerine bakarak pozisyon özelindeki başvuru kriterlerine ulaşabilirsiniz.

İlana başvurunuzu yaptıktan sonra İşe Alım uzmanlarımız tarafından incelenen özgeçmiş bilgilerinizin pozisyon için aranan kriterlere uygun olması halinde sizinle iletişime geçiyoruz. Online testlerimiz ve görüşmelerimizin tamamlanmasının ardından süreç olumlu ya da olumsuz sonuçlandıktan sonra size bilgi veriyoruz. Otokoç Otomotiv Kariyer alanı üzerinden yaptığınız başvurularda hangi aşamada olduğunuzu sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Genel merkezimize uzak lokasyonlardaki adaylarımızla online platformlar üzerinden görüşmeler gerçekleştiriyoruz.

Başvurunuzun olumsuz olması durumunda size mail ile dönüş yapıyoruz.

Türkiye'de; İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Bursa, İzmir, Eskişehir, Trabzon, Konya, Kütahya, Samsun, Mersin şehirlerinde şube ve ofislerimiz bulunuyor. Yurtdışında ise Azerbaycan, Gürcistan, Macaristan, Ukrayna, Kazakistan ve Yunanistan'daki ofislerimiz ile hizmet veriyoruz.

İşe alım süreçlerinde yetkinlik envanteri, değerlendirme merkezi, genel yetenek testleri ve İngilizce sınavı yapılıyor.

Yan faydalarımız genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir;

 • Esnek Yan Fayda
 • Koç Emeklilik Vakfı Üyeliği
 • Koç Ailem Kartı Üyeliği
 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Özel Sağlık Sigortası (İsteğe bağlı)
 • Ferdi Kaza Sigortası
 • Yemek ve Servis Hizmeti
 • Doğum Günü İzni
 • Yeni Doğan Bebek için Doğum Paketi ve Hemşire Uygulaması
 • Evlenen Çalışanlara Ücretsiz Araç Kiralama ve Ücretli İzin Hediyesi
 • Sosyal Yardım Paketi

 

Birçok lokasyonumuzda servis uygulamamız bulunuyor. Servis olmayan lokasyonlarımız için ise yol ücreti ödeniyor.