Otokoç 2. El

Aracımı Satmak İstiyorum

;

ARACINIZI OTOKOÇ 2.EL'DE DEĞERİNDE SATIN

Araç Değerleme Nasıl Çalışır?

Aracınızı hemen satabilmeniz için öncelikle aracınızın marka, model ve model yılı gibi bilgilerini yazarsınız.
Bu adımda sitemize üyeyseniz iletişim bilgileriniz otomatik olarak seçili gelir. Üye değilseniz hemen ücretsiz üye olabilir ya da üye olmadan bilgilerinizi girerek değerleme sürecine devam edebilirsiniz.
İşte ön değerleme sonucunuz hazır! Artık aracınızı Otokoç 2. El’e nakit olarak satmayı seçebilir ya da takası tercih ederek yeni bir araç satın almak istediğinizi belirtebilirsiniz.
İster aracınızı nakit satın, isterseniz aracınızı takasa verin; aracınızın nihai değerini öğrenmek ve Otokoç 2. El’e satmak için ücretsiz ekspertiz randevusu oluşturmalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Otokoç İkinci El’de araç alım satım işlemleri yaklaşık olarak 1 (bir) iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Kredi işlemlerine göre süre, maksimum 2 (iki) iş gününe çıkabilir.

Otokoç İkinci El, takas alımında da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Aracınızı takasa getirdiğiniz zaman, o günün şartları ile tüm değerlendirmeler yapılarak güven ve şeffaflık çerçevesinde takas işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Otokoç 2. El'e satmak istediğiniz araçlarda kilometre sınırlaması 6.001 km ile  260.000 km arasındadır. 6.000 km ve altı araçlar ile 260.000 km üzeri araçlar alım kriterlerimizin dışında yer almaktadır.

15 yaş ve üzeri araçlar satın alım kriterlerimizin dışında kalmaktadır.

Muayene süresi 1 aydan az kalan araçlar satın alma kriterlerimizin dışındadır.

Öncelikle buraya tıklayarak araç değerleme süreçlerine başlayabilir ve iletişim bilgilerinizi paylaştıktan sonra sizin için uygun olan Otokoç 2. El noktasını seçerek ücretsiz ekspertiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Otokoç 2. El web sitesinden oturum açtıktan sonra, sağ üst köşede yer alan isim ve soy isim bilginizin yazdığı bölüme gelin. Araç Değerlemelerim bölümünü açtığınızda, oluşturduğunuz ekspertiz randevularının tarih ve saat bilgilerini buradan yeniden düzenleyebilir ya da iptal edebilirsiniz.

Öncelikle aracınızın, yalnızca teknik ve kilometre bilgilerine bağlı olarak yapay zekâ destekli bir ön değerlemesi yapılıyor. Sonrasında son fiyatını tespit etmek üzere ücretsiz ekspertiz gerçekleştiriliyor ve bunun sonucuna göre nihai teklifimizi sizlere sunuyoruz.