Otokoç 2. El

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm araçlarımızın ekspertizleri detaylı ve garantili şekilde yapılmıştır. Otokoç İkinciel web sitesi üzerinden tüm araçların ekspertiz raporlarına ve araçların detaylı fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.
Tüm araçlarımızın km değerleri orijinal ve Otokoç Otomotiv güvencesi altındadır.
İkinci el araç alımında kredi kullanılabilmektedir. Kredi oranları; Koç Finans ve Yapıkredi üzerinden kullanıldığında araç bedelinin %70 ‘ine kadar 48 ay maksimum olmak üzere kredi kullanılabilmektedir. Kredi kullanımı ile ilgili ayrıntı bilgi için Otokoç İkinciel satış danışmanınız ile direk iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.
Otokoç İkinciel araç alım satım işlemleri yaklaşık olarak, bir iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Kredi işlemlerine göre süre maksimum 2 iş gününe çıkabilir.
Tabii ki. Otokoç İkinciel, takas alımında da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Aracınızı takasa getirdiğiniz zaman, o günün şartları ile tüm değerlendirmeler yapılarak yine güven ve şeffaflık çerçevesinde takas işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.
Dilediğiniz zaman web sitemiz üzerinden size özel hizmet vermekten mutluluk duyacak online satış danışmanımıza ulaşıp, merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.